warning: Creating default object from empty value in /home/kundak/domains/kundak.org/private_html/hekim/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mhrs.gov.tr

sağlık bakanlıgı kurumsal giriş adresi olan mhrs.gov.tr ile hastane ve kurumlar doktor bilgilerini kontrol ediyor. ve randevu verilerine ulaşıyorlar.. vatnadaş ise mhrsgiris ekranına tıklamalı..

MHRS Randevu aramasında yapılan hatalar

MHRS Randevu araması yapan bir çok hasta ya da hasta yakının yaptığı arama hataları var. Yanlış yapılan arama sizi yanlış sitelere yönlendirebilmekte ya da mhrs randevu işlemlerinizi uzatmanıza neden olabilmektedir.

MHRS RANDEVU ARARKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

Arama yaparken kesinlikle "www" ile başlayan arama yapmayınız. Sıklıkla www ile arama yapmak sureti ile yanlış arama yapılmakta. Ve en cok nasıl arama yaptınız ise bilgisayarınız artık size öncelikli olarak aradığınız şekli ile çıkarmaktadır..

www yazmak için ekstradan 3 harf yazmak zorunda kalmaktasınız.. hatta nokta ve sonraki yazımlarla bu daha fazlaya çıkmaktadır. Kısaca sağ kulağınızı sol elinizle göstermeye çalışmanız gibi birşey

en doğru arama şekli direk "mhrs giriş", "mhrs giriş ekranı" yazmanız ya da sadece "mhrs" yazmanızdır.

Eğer doğru şekilde arama yaparsanız hızlı şekilde aradığınıza ulaşabilirsiniz.

Online Randevu Almak için Tıklayınız

MHRS Sağlık Kurumları Kurum Giriş Ekranı

MHRS hastane randevu sisteminde vatandaş girişinin dışında sağlık kuruluşlarında giriş yapabileceği farklı bir alan bulunmakta.

Sağlık kurumları, yazılımcı ya da doktorlar için giriş için aşağıdaki linke tıklayınız.

Sağlık Kurumları ve yazılımcılar girişi

* * * *

Sağlık NET Kullanıcıları için WebHBYS Giriş ekranı için aşağıdaki linke tıklayınız